Petr Kalandra Memory Band

Petr Kalandra Memory Band

První zmínka o revivalu Petra Kalandry vznikla 23.listopadu 2004 v jednom baru po koncertu Vlasty Redla. V mírně nestřízlivém stavu jsem se dal do řeči s Mírou Kuželkou a mluvil jsem s ním o tom, jak jsme s Linďákem "znovuobjevili" Kalandrovu muziku a texty. Téměř okamžitě padla otázka, zda-li do toho s Mírou půjdeme... přesněji do skupiny Petr Kalandra Revival Band. Odpověď byla - ANO - a já mu předal svojí vizitku a čekal, až Míra Kuželka zavolá, nebo napíše e-mail s nějakými podrobnostmi a představami o tomto novém projektu.
A jednoho dne se Míra ozval. První, na co se mně zeptal do telefonu, bylo: "... Ampére, proč mám tvojí vizitku?". Pak se dlouho nic nedělo. Začínal jsem zvolna nabývat dojmu, že z toho nic nebude...
Až jednou, cca po 4 měsících, se Míra ozval podruhé, a tak jsme vlastně napodruhé domluvili společný projekt "Petr Kalandra Revival Band", jehož první - seznamovací - zkouška proběhla 21. dubna 2005. Na této zkoušce (nezkoušce) jsme oslovili bubeníka Petra H. Baťka (herce mosteckého divadla a bubeníka skupiny Tudor). Místo u kláves jsme ponechali Petru Ernstovi a z důvodu jeho hudebnické vytíženosti jsme v průběhu několika měsíců přizvali i druhého klávesistu Martina Brádka. Oba klávesisté nyní v kapele fungují již jen jako příležitostní hosté. V srpnu 2008 odešel z kapely bubeník Petr H.Batěk, který se pro své herecké vytížení nemohl účastnit většiny našich koncertů.
Obrázek zboží Název zboží- Cena
Hrnek

Hrnek

100,00Kč

... více informací
Zboží na prodejně

Hrnek s DVD

Hrnek s DVD

230,00Kč

... více informací
Zboží na prodejně

Kasička

Kasička

100,00Kč

Vložit:Copyright © 2024 TYMOS. Powered by Zen Cart